Оновлення IoT платформа Агроконтроль v.116, мобільний додаток v.1.40-1.44. Інтеграція з Petroline, iMetos, аналітика по паливу, зміни по ТМЦ, зарплаті, ваговій.
Модуль ТМЦ (мобільний додаток) в надходженнях додана можливість приймати матеріал (ТМЦ) частково. Наприклад, автомобіль поки їхав зі складу, в полі змінилась ситуація і потреба в кількості матеріалу (ТМЦ) також змінилась. Таким чином агроном може взяти, ту кількість яку йому потрібна, інше просто повернеться на склад. Можливі випадки, що не всі замовлені матеріали приїхали зі складу, відповідно агроном вказує, що він фактично отримав.
Якщо агроном робить повернення ТМЦ на центральний склад або агроному по зміні, можуть бути випадки, що він помилився або потрібно відмінити операцію, в такому випадку, додалась можливість скасувати рух матеріалу через пункт меню історія.
При побудові треку по техніці в мобільному додатку через меню карта або клік на маркер техніки, додана можливість активації виведення інформації на карті по зупинкам, стоянкам та напрямку руху техніки.
Також на карті після побудови треку відображається маркер(прапорець) точки старту техніки та кінця.
В тултіп при кліку на маркер техніки виводиться інформація по часу зупинки, якщо техніка стоїть.
Для версії на Android в налаштуваннях додана опція очистки кешу. При потребі можна застосувати, щоб зменшити об’єм пам’яті, який займає додаток у смартфоні.
В земельний банк, додана опція відображення та центрування місцеположення користувача. Це необхідно для більш зручного визначення своїх чи інших земельних ділянок на місцевості.
При додаванні інформації з мобільного додатку через модуль зарплата, коли обираються користувачі, напроти кожного відображається час роботи працівника по модулю облік робочого часу. Якщо час роботи не був зафіксований, в такому випадку відображається відповідна іконка.
Якщо обрано більше ніж одного працівника в модулі зарплата мобільного додатку, система показує і активує опції: загальні переїзди на бригаду, загальна кількість на бригаду, загальна вага на бригаду. Таким чином вказаний обсяг виконаних робіт, буде пропорційно розділено на працівників, по яким передається інформація.
В планшет механізатора (водія) доданий селект культури та інпут ваги. Таким чином, водій може передававати інформацію не тільки про поїздки та вид робіт, а також вказувати вагу та продукцію яку везе.
При побудові маршруту до техніки чи поля в мобільному додатку є можливість побудувати маршрут не тільки через додаток Агроконтроль, а також визвати сторонні додатки (Google Maps, Waze, Apple Maps).
В звітах оглядів (агроскаутинг), у фільтр додана можливість відображати (завантажувати) звіти інших користувачів для перегляду. Таким чином з мобільного додатку головному агроному (аналітику) можна переглядати звіти оглядів своїх підлеглих, лінійних агрономів. У фільтрі всі звіти оглядів, можна обрати поле або користувача, по якому хочемо завантажити звіти.
Чужі звіти можна тільки переглядати, без можливості вилучення чи редагування. Свої звіти можна редагувати та вилучати.
В геозонах додана можливість розділяти поля. Вимкнути старе поле і створити на основі існуючого поля (полів) або з файлу KML нові поля. Таке часто буває, що поля діляться або потім об’єднуються в залежності від сівозміни та інше.
Після того як ми натиснули розділити, ви можете вказати на скільки частин буде ділитись поле і вимкнути відразу старе поле з розрахунків та сівозміни.У вкладках нових полів, можна обрати опцію, чи буде розділено на основі уснуючих полів, які вже є в системі чи на основі нових полів, які будуть імпортовані в файлів kml.
Чим це може бути зручно. Як ми знаємо по полю можуть вже бути проведені польові роботи (закриті агрооперації), нарахована заробітна плата по виконаним роботам, прив’язані ділянки з модуля облік земельного банку. Відповідно якщо поле ділимо на 2, 3 частини чи більше, ці всі дані повинні також розділитись. Система самостійно розподілить по полям ці всі дані, а відповідно роботи, затрати на поле будуть розподілені пропорційно.
Додана можливість вилучати заправки ТМЦ у web версії. Раніше це було можливо тільки з мобільного додатку.
На web версії додане налаштування для mob, можливість обмежувати в часі списання ТМЦ, тобто не дозволяти агроному робити списання матеріалів заднім числом. Це може бути необхідно для того, якщо працює інтеграція з іншими обліковими системами і закритий якийсь період день, тиждень, місяць. Щоб не надходили нові дані для корегування.
В залишках ТМЦ, тепер можна переглянути залишки матеріалів не тільки поточні, а також на будь-яку дату. Додана група матеріалів для відображення біля назви матеріалу.
Якщо агрооперація в статусі виконана (закрита), то у web версії закриваються кнопки можливості редагування чи додавання ТМЦ.
Доданий звіт роботи за сезон. Дозволяє відобразити інформацію по всім виконаним роботам та використаним матеріалам, в т.ч. потрачених коштів, в розрізі видів робіт, полів.
Модуль Вагова іноді потребує ручного внесення інформації або вагова не обладнана автоматизацією, щоб швидко відібрати інформацію по ручним внесенням, доданий додатковий фільтр “Ручний”.
Доданий новий тип руху у ваговій “Видача на паї“. Це необхідно для чіткого ведення залишків продукції по складам, а також фільтрації інформації по типам руху, в тому вислі видача на паї.
Виконана інтеграція з Petroline для модуля Заправки. По аналогії з iAZS Славутич.
Виконана інтеграція з метеостанціями iMetos. По аналогії з Davis.
Змінений крок в графіку по паливу. Замість кроку 1л, зроблено 0,1л. Тому графік тепер візуально за короткий період також буде виглядати більш плавним.
В налаштуваннях для модуля Заправки, додана опція “заправка по невідомій картці на ТС”, таким чином, якщо відбувалась заправка, при цьому картка не внесена в систему, то ця заправка буде відображена на об’єкт який вказаний в цій опції.
Модуль Зарплата, в аналітику додана інформація, яка співставляє нарахування заробітної плати, наприклад, погодинна робота з модулем облік робочого часу.
В модуль облік робочого часу, доданий довідник посад працівників, можливість додавання посади та фільтрації інформації у відвідуваннях.
В модулі зарплата при формуванні шляхового листа, додана вкладка з модуля облік робочого часу. Де можна побачити всі відмітки входу/виходи на роботу та загальний відпрацьований робочий час.
В довідник розцінки(норми) додана можливість створення груп для розцінок.
Доданий звіт аналітика по паливу (по дням), де можна отримати корисну інформацію, наприклад, час роботи техніки з включеним двигуном, час роботи в полі, час роботи поза полем, оброблена площа, продуктивність техніки (виробіток за годину), використання пального в цілому та середнє на переїзди, роботу в полі, швидкість при роботі, швидкість на переїздах.
В адмін панелі, додана можливість клонувати (копіювати) налаштування користувача для швидкого створення нового користувача з аналогічними правами та налаштуваннями.