Блок фінанси в модулі облік земельного банку, нарахування, виплати, баланс. Стан поля, нова ТТН з поля
Блок фінанси в модулі облік земельного банку, дозволяє робити нарахування орендної плати по договорам оренди, робити виплати, в тому числі натуроплатою. Формувати баланси. Доданий блок фінанси в дашборд web версії та mob.
Вкладка фінанси поділена на нарахування, виплати, баланс та довідники.
Таким чином перед початком робіт необхідно заповнити довідник оплат, наприклад готівка, аванс і так далі, а якщо виплати плануються робити натуроплатою, для цього необхідно заповники довідник одиниць натуроплати та довідник оплат відповідно.
Ставимо опцію натуроплата. вказуємо одиницю і вартість.
Для нарахування орендної виплати, переходимо у вкладку нарахування. Тут можемо обрати по фільтру необхідні дані, сезон, сільраду, орендатор чи безпосередній кадастровий номер. Паї, по яким не було нарахування відображаються червоним фоном, можемо натиснути напроти ділянки розрахувати і відбудеться нарахування безпосередньо по цій ділянці. По нарахуванням фіксується користувач, дата та час, який проводив нарахування. Також слід зазначити, що змінювати записи, проводити корегування може тільки той користувач, який проводив ці нарахування.
Для нарахування/вилучення орендної плати по всім паям, орендатору, сільській раді, потрібно використати кнопку нарахувати/вилучити.
По нарахуванням, при потребі можна внести додаткові корегування вручну.
Для проведення виплат, переходимо у вкладку виплати та натискаємо створити виплату. Тут же можемо фільтрувати дані по сільраді, орендатору, типам виплат. По виплатам фіксується користувач, дата та час, який проводив виплати. Також слід зазначити, що змінювати записи, проводити корегування може тільки той користувач, який проводив ці виплати.
Обираємо дату, ПІБ орендодавця чи кадастровий номер, тип виплати з довідника, кількість, система відобразить суму, баланс до виплати та баланс після виплати
Вкладка баланс, дозволяє побачити одночасно нарахування та виплати, залишок на початок та залишок на кінець. Є два типи відображення балансу, зведений та детальний. Також ці документи можна експортувати в ексель.
Баланс зведений.
Цифра оплат активна для переходу і відображення всіх виплат, які проводились.
В карті поля-> витрати доданий блок земельний банк. Таким чином по полю фіксуються витрати на ТМЦ (посівний матеріал, добрива, ЗЗР), пальне (виконання технологічних операцій), заробітна плата (виконання технологічних операцій), послуги, інші витрати, виплати пайовикам. Відповідно середні витрати на га та в цілому на поле.
Звіт витрати додатково виводить блок по нарахуванням на паї.
Доданий довідник стан поля.
При створенні звіту огляду з мобільного додатку, є можливість обрати стан поля.
У web версії додано виведедення інформації та фільтр по стану поля.
В модулі ТМЦ – > Рух доданий фільтр по не проведеним (не підтвердженим) записам.
Також додано дата та час коли був матеріал прийнятий фактично отримувачем.
Як ми пам’ятаємо, що для мобільної версії на web є налаштування, яке вказує скільки часу надається агроному для можливого редагування запису про списання ТМЦ.
Коли вийшов час для можливості редагування запису, агроном може подати запит для дозволу відкрити блокування. Таким чином диспетчер може натиснути у web версії на піктограму замок і надати можливість агроному в мобільній версії зробити корегування. Час буде наданий повторно, який вказаний в налаштуваннях. По закінченню цього часу, запис знову стане заблокованим автоматично. По закритим агроопераціям замок буде заблокований.
Також буде показано ПІБ користувача, дата і час, ким та коли був розблокований запис.
В довідник розцінки(норми) в сітку додано типи визначення норми, загальні чи середні га. По замовчуванню загальні, га. Якщо обрати середні, в такому випадку буде враховуватись робота інших учасників, які виконували даний тип робіт.
В модулі онлайн доставка на елеватор змінений формат ТТН з поля згідно діючих змін в законодавстві. Додано місце складання, вид перевезень, відомості про транспортний засіб. Це буде комбінований транспортний засіб (ТЗ) – зазначаються габаритні розміри фури повністю із тягачем з причепом. Тобто зазначається габарит ТЗ повністю в такому вигляді, як він виїжджає на дорогу.