Оновлення Агроконтроль 1.105. Класифікація технологічних втрат, інформаційна довідка, залікова урожайність, ТТН продаж продукції
В модулі “Облік земельного банку” додана можливість запустити опцію визначення полів для ділянок. Поля можуть змінюватись в контурі, відключатись з розрахунків чи з сівозміни, взамін створюватись нові, в такому випадку прив’язка ділянок може залишитись для старого поля. Тому ця опція дозволяє в автоматичному режимі вірно зв’язати ділянки з полями.
Тільки ділянки не в полях, дозволяє визначити поля для ділянок, в яких не вказане поле.
Тільки ділянки в полях, які не використовуються, дозволяє визначити вірне поле для ділянок, які були прив’язані до полів, що не використовуються в сівозміні, відключені.
Глибокий аналіз, дозволяє визначити кожне поле, якщо ділянка хоч частково лежить в декількох полях.
Додана вкладка “Геозони”, де можна відобразити інформаційну довідку по полям: площа, область, район, сільрада, орендатор, кластер та інше. Крім цього для інформації можна застосовувати фільтра та експортувати в ексель.
В обліку земельного банку є можливість автоматичного розрахунку технологічних втрат та самозахватів. В картці ділянки(паю), додана нова вкладка технологічні втрати. Це додатковий інструмент, який дозволяє класифікувати та візуалізувати блоками(частинами) техвтрати. Ми можемо вказати для техвтрат: придатні, непридатні, технічна помилка.
Далі можемо обрати категорії для придатності та пропозиції. При потребі коментарі.
Після цього з цими даними можемо працювати у новій вкладці “технологічні втрати” загального меню модуля земельний банк. Інформація доступна для фільтрації та експорту в ексель.
При переході з дашборду віддано по обміну та отримано по обміну в детальну інформацію додані колонки.
Для модуля “Онлайн доставка на елеватор” додана можливість автоматичного контролю відхилень від маршруту руху на елеватор. Для цього потрібно мати зарані створені маршрути руху з полів на елеватори. Потім їх треба прив’язати в модулі вагова до господарства (елеватора). Таким чином вказати, що при переміщенні продукції з цих полів зерновози повинні використовувати дані маршрути руху.
Відповідно, якщо зерновози покидають поле та прямують на елеватор, вони стають на один із маршрутів, система визначає саме цей маршрут автоматично з тих, які прив’язані до цього елеватору та показує його по якому маршруту рухається зерновоз.
Щоб отримувати повідомлення про відхилення від маршруту, потрібно створити новий тип повідомлення: доставка вантажу і в опціях включити контроль маршруту. Вказати всі потрібні налаштування, куди отримувати повідомлення: браузер, telegram (особисто чи в групу), push повідомлення через мобільний додаток та інше.
Для модуля “Зарплата” доданий новий тип шляхового листа “зведений”. Відрізняється від шляхового з типом “по дням”, що дані по роботам формуються за період на одному бланку, а також напроти кожного дня з роботами вказаний агроном чи інженер для підпису, який був відповідальний по наряду або передавав дані про роботи з мобільного додатку через модуль “зарплата“.
В довіднику водіїв додана можливість вказувати номер посвідчення водія. Це необхідно в першу чергу для виведення інформації та друку ТТН, коли продукція вивозиться на продаж.
В модулі “Вагова” додана можливість друку ТТН по типам руху (прихід з поля та продаж). Для цього напроти зважування додана піктограма принтера. Також додана колонка з відображенням номера RFID картки чи UHF мітки, по якій було зафіксоване зважування. ТТН прихід з поля,
Для модуля “Вагова” доданий новий тип руху “прихід від постачальника” з можливістю вибору контрагента з довідника. Це може бути потрібно для підприємств, які купують у постачальників продукцію на зберігання.
В налаштуваннях вагової, ми вказуємо час очікування тари для зважування, це може бути свіжа тара або найближча попередня. Зазвичай час очікування тари встановлюють годину або і більше, щоб автомобіль встиг розвантажитись та повернутись на вагову.
В деяких випадках потрібно отримати нетто швидко на основі попередньої тари і не чекати для прикладу одну годину, коли система підставить тару, якщо зважування тари не було. В таких випадках додана можливість вибрати тару вручну на основі попередніх данних про тару або взагалі на основі сирих даних від контроллеру.
Жовтим фоном відображається тара з датою та часом, яка була зафіксована після зважування брутто, але не підставилась автоматично, бо час очікування тари в налаштуваннях був вказаний короткий.
В модулі “Онлайн доставка на елеватор” по вкладкам: в поле, вивантаження, з поля додана можливість експорту інформації в ексель та можливість фільтрувати дані по автору(користувачу).
Якщо у вас використовуються вологоміри та дані передаються в систему автоматично або внесли дані по вологості вручну, платформа розрахує заліковий валовий збір з використанням формули Дюваля.
Для цього в довіднику культур потрібно вказати вологість та смітна домішка, базис.
В загальній таблиці в геозонах, додані колонки з відображенням інформації: валовий збір заліковий та урожайність залікова.